Hakkımızda

2005 yılında Tokat’ın Turhal ilçesinde kurulan Gaffaroğlu Tarım, sektörde yenilikçi ve lider bir firma olma hedefiyle Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren %100 Türk iştirakli bir tarım firmasıdır. Gaffaroğlu Tarım, Organik ve Organomineral gübre, Damlama gübreleri. Yaprak gübreleri,İz element ürünlerinin üretimini ve pazarlamasını tüm Türkiye’ye gerçekleştirmektedir.

2006 yılında Gaffaroğlu Tarım, Almanyadan ithal ettiği Adg Hülskamp firmasının Goldhumus torfunun Türkiye Distribütörüdür. Ayrıca firmamız De-Garden Bahçe ürünleri grubunu Migros,Koçtaş, A-101 gibi ulusal marketlere tedarikçi bir kuruluştur. Kaliteden hiç bir zaman taviz vermeyen, dürüst ve güvenilir ticaret anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, üstün teknolojisi ve profesyonel ekibi ile ürün gamını sürekli geliştirmektedir. Üretim Tesislerimizde doğal kaynaklar ve çağdaş koşullarda yüksek teknolojiyle ürettiği Organik, Organomineral gübre ve EC Fertilizer, ürünleriyle Türk tarım sektörünü bir adım daha ileri taşımayı hedeflemektedir.

Dünya nüfusundaki artışlar devam etmektedir; günümüzde 7 milyar civarında olan dünya nüfusunun 2050 yılında 9 milyar olması beklenmektedir. Buna bağlı olarak araştırmacı kuruluşlar tarımsal tüketimin günümüze oranla %50 artacağını da belirtmektedir. Bu artışın ekilebilir arazi bakımından olmayacağı açıkça ortadadır. Zira 1960‘lı yıllardan günümüze kadar % 14‘lük bir artış olmuş, 2050 yılına kadar da bu artışın % 10 olması ön görülmektedir.

Dünyada tarımsal tüketimi karşılamak ekilebilir alanları artırmakla mümkün olmayacağından tarımsal teknolojilere yatırımlarda yıldan yıla artmaktadır. Bu yatırımlar incelendiğinde 2000 ‘li yıllardan günümüze 15 kat artış olmuştur. Dünya üretiminde yeni teknolojilerin kullanılması tarımsal üretimin daha az kayıpla yapılması açısından önemlidir.  Tarım sektöründe verimliliğin ve üretkenliğin artması için çiftçiler yeni teknolojilerin peşinde. Gelecek yıllarda tarımı şekillendirecek yeni teknolojiler dört alana ayrılıyor; sensörler, gıda, otomasyon ve mühendislik.

Gaffaroğlu Tarım, en iyi en kaliteli ürünleri çiftçimize ulaştırmak ve Türkiye’de tarım sektörünün dünya lideri konumuna gelmesi için gayret etmektedir. Çiftçilerimizin emeğini hakkıyla almasını ve yüksek verim elde etmesini sağlayacak ürün ve hizmetleri sunar.

Kendimizi sürekli yenileyerek, yeni teknolojiler geliştirerek tarım sektörünün öncü kuruluşu olma yolunda ilerliyoruz. 15 yılda başardıklarımızla sektörde lider bir kuruluş olduğumuzu ispatladık. Takım çalışmasına verdiğimiz önemle, adımız ve duruşumuzla saygı duyulan bir kuruluş haline geldik.

Çevreye duyarlı, toksik madde içermeyen 100% organik ürünlerimizle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak en büyük hedefimiz ve misyonumuzdur. Gaffaroğlu Tarım sadece ticari bir kuruluş değil aynı zamanda sosyal sorumluluğu olan, kültürel ve bilimsel faaliyetlere önem veren, tabiata saygılı bir kurumdur.

Menü